ul. Komisji Edukacji Narodowej 6a 59-300 Lubin | tel/fax: 76 847-86-64 | Email: info@kksw-lubin.pl | BZ WBK 41 1090 2082 0000 0005 4604 1718

Mikołajkowe Mistrzostwa Lubina Taekwon-do

12 grudnia w Sali I LO w Lubinie, odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Lubina w Taekwon-do.

Około 150 osób wzięło udział w rywalizacji sportowej. Dla najmłodszych była to zabawa, dla starszych prawdziwa rywalizacja o miejsce na podium. Startowali zawodnicy z Taekwon-do KIDS Lubin i Klubu Koreańskiej Sztuki Walki, działającego w MDK.

Najmłodsi musieli pokonać tor przeszkód małego wojownika, tutaj pomyślne zakończenie próby było nagradzane medalem i koszulką klubową. Starsi rywalizowali w układach, konkurencji szybkościowej (kopnięcia na czas), oraz pokonywali tor przeszkód. Wszyscy uczestnicy ze starszej grupy otrzymali koszulki. Zawodnicy, którzy stanęli na podium, dodatkowo uhonorowani zostali dyplomami i medalami.

Przy organizacja zawodów pracowali trenerzy i sędziowie Taekwon-do Kids i KKSW Lubin oraz pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie. Mistrzostwa były dofinansowane przez Gminę Miejską Lubin w ramach programu współpracy z organizacjami pozarządowymi. A maty i sprzęt pomocniczy został zakupiony z darowizny przekazanej przez Fundację KGHM Polska Miedź.

Powrót na górę