ul. Komisji Edukacji Narodowej 6a 59-300 Lubin | tel/fax: 76 847-86-64 | Email: info@kksw-lubin.pl | BZ WBK 41 1090 2082 0000 0005 4604 1718

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-do w Ciechanowie

W dniach 16-18.11.2018r w Ciechanowie odbył się XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Mazovia Masters Cup.

Do rywalizacja przystąpiło 626 zawodników z siedmiu państw: Rosji, Łotwy, Gruzji, Białorusi, Ukrainy, Szwecji i Polski . Reprezentanci naszego klubu wrócili do domu z jednym medalem, Karol Włodarczak zajął III miejsce w walkach do 78kg seniorów stopni uczniowskich. Drugi z naszych reprezentantów Dominik Czerniawski startujący w grupie stopni mistrzowskich w pierwszym pojedynku spotkał się z Białorusinem, który zdobył brąz w licznie obsadzonej kategorii do 70kg.

XII edycja Mazovii miała rekordowa obsadę, rywalizacja toczyła się aż na sześciu polach walki. Turniej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych wschodnich sąsiadów. W przyszłorocznym XIII pucharze spodziewamy się jeszcze większej obsady sportowców zza wschodniej granicy. Konfrontacja ta jest doskonałym poligonem szkoleniowym dla naszych zawodników, dla których głównym celem jest kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Seniorów.

Powrót na górę